Dekanlarımız

                                       

     Prof. Dr. Abdurrahman HAÇKALI                                   Prof. Dr. Cevdet COŞKUN                                     Prof. Dr. Yılmaz CAN
         
06.12.2012- 20.07.2016                                           20.07.2016 - 25.06.2019                                25.06.2019 - 23.12.2019


                                                                                 
                                                                                      
                                                                                       Prof. Dr. Hüseyin PEKER
                                                                                        23.12.2019- Devam Ediyor